Edukacyjne Ramię Robota - wersja PLUS+

Edukacyjne Ramię Robota

Nowy produkt

200,00 zł brutto

Więcej informacji

Edukacyjne ramię Robota oparte o Aurduino

w wersji rozszerzonej PLUS+

Idealny Projekt  zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dzięki niemu możesz zainteresować swoje dziecko elementami robotyki, elektroniki i programowania a przy okazji sam czegoś nowego się nauczyć!

 Zestaw Edukacyjnego Ramienia Robota  jest doskonałym początkującym zestawem robota, którego można zbudować jedynie śrubokrętem i entuzjazmem. Jest to świetny zestaw, który pomoże Ci rozpocząć pracę w świecie programowania, elektroniki, robotyki i inżynierii!

Edukacyjny Zestaw robota zawiera wszystko czego potrzebujesz aby zacząć zabawę z programowaniem i wkroczyć w świat inżynierii.

Składa się z zestawu laserowo wyciętych elementów ,  mikrokontrolera, 4 serw oraz potrzebnych Ci śrubek i nakrętek.

Budowa ramienia robota jest długoterminowym projektem, który może pokrywać wszystkie umiejętności na raz czyli konstruowanie, kodowanie, podstawy elektroniki, działania serw itp. . Osobiście uważam, że projekt Edukacyjne Ramię Robota jest najlepszym doświadczeniem w nauce robotyki, automatyki i zasad działania mechaniki.

Podczas konstruowania Ramienia Robota nauczysz się,  jak programować aurduino i jak pracować z ruchomymi częściami.

W końcu będziesz mieć prawdziwą,  fizyczną rzecz, która robi to, co zaprogramujesz żeby robił! Czy to nie wspaniałe!

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec ! Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości modułu o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

W zestawie :

-> Znajduje się instrukcja montażu w wersji elektronicznej w  języku polskim wraz z podręcznikiem zaprogramowania robota, który należy pobrać z linku podanego w zestawie.

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec !

Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości mikrokontrolera o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

Zestaw ten rozszerzony jest o moduł Joystika oraz elementy elektroniczne jak koszyk na baterie, fotorezytor, rezystory, przewody męsko-żeńskie . Dodatkowo został opracowany podręcznik programowania robota przy użyciu właśnie tych części.

Produkty powiązane