Ramię Robota PLUS+ PREMIUM

Edukacyjne Ramię Robota

Nowy produkt

229,00 zł brutto

Więcej informacji

Edukacyjne ramię Robota oparte o Arduino

w wersji rozszerzonej PLUS+

zapakowane w drewniane pudełko

Idealny Projekt oparty o  Arduino zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dzięki niemu możesz zainteresować swoje dziecko elementami robotyki, elektroniki i programowania a przy okazji sam czegoś nowego się nauczyć!

 Zestaw Edukacyjnego Ramienia Robota  jest doskonałym początkującym zestawem robota, którego można zbudować jedynie śrubokrętem i entuzjazmem. Jest to świetny zestaw, który pomoże Ci rozpocząć pracę w świecie programowania, elektroniki, robotyki i inżynierii!

Edukacyjny Zestaw robota zawiera wszystko czego potrzebujesz aby zacząć zabawę z programowaniem i wkroczyć w świat inżynierii.

Zestaw składa się z zestawu laserowo wyciętych elementów , modułu zgodnego z Arduino Nano, Shieldu Nano,  4 serw oraz potrzebnych Ci śrubek, nakrętek i przewodów. Całość zapakowana w drewniane pudełeczko, które po złożeniu robota będzie mogło służyć do przechowywania Twoich podzespołów elektronicznych.

Budowa ramienia robota jest długoterminowym projektem, który może pokrywać wszystkie umiejętności na raz czyli konstruowanie, kodowanie, podstawy elektroniki, działania serw itp. . Osobiście uważam, że projekt Edukacyjne Ramię Robota jest najlepszym doświadczeniem w nauce Arduino i zasad działania mechaniki.

Podczas konstruowania Ramienia Robota nauczysz się,  jak programować Arduino i jak pracować z ruchomymi częściami.

W końcu będziesz mieć prawdziwą,  fizyczną rzecz, która robi to, co zaprogramujesz żeby robił! Czy to nie wspaniałe!

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec ! Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości Arduino o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

W zestawie

-> Znajduje się instrukcja montażu w wersji elektronicznej w  języku polskim wraz z podręcznikiem zaprogramowania robota, który należy pobrać z linku podanego w zestawie.

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec !

Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości Arduino o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

Zestaw ten rozszerzony jest o moduł Joystika oraz elementy elektroniczne jak koszyk na baterie, fotorezytor, rezystory, przewody męsko-żeńskie . Dodatkowo został opracowany podręcznik programowania robota przy użyciu właśnie tych części.

Produkty powiązane