Ramię robota - zestaw edukacyjny

Nowy produkt

Ramię robota do samodzielnego montażu jest to idealny model edukacyjny dla osób wchodzących w świat robotyki. Za pomocą robota możesz podnosić i przemieszczać niewielkie przedmioty.

Więcej szczegółów

179,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj EDUKACYJNE RAMIĘ ROBOTA !

Idealny Projekt  dla dzieci jak i dorosłych.

Dzięki niemu możesz zainteresować swoje dziecko elementami robotyki, elektroniki i programowania a przy okazji sam czegoś nowego się nauczyć!

 Zestaw Edukacyjnego Ramienia Robota  jest doskonałym początkującym zestawem robota, którego można zbudować jedynie śrubokrętem i entuzjazmem. Jest to świetny zestaw, który pomoże Ci rozpocząć pracę w świecie programowania, elektroniki, robotyki i inżynierii!

Edukacyjny Zestaw robota zawiera wszystko czego potrzebujesz aby zacząć zabawę z programowaniem i wkroczyć w świat inżynierii.

Składa się z zestawu laserowo wyciętych elementów ,  mikrokontrolera , 4 serw oraz potrzebnych Ci śrubek i nakrętek.

Budowa ramienia robota jest długoterminowym projektem, który może pokrywać wszystkie umiejętności na raz czyli konstruowanie, kodowanie, podstawy elektroniki, działania serw itp. . Osobiście uważam, że projekt Edukacyjne Ramię Robota jest najlepszym doświadczeniem w nauce robotyki, automatyki i zasad działania mechaniki.

Podczas konstruowania Ramienia Robota nauczysz się,  jak programować i jak pracować z ruchomymi częściami.

W końcu będziesz mieć prawdziwą,  fizyczną rzecz, która robi to, co zaprogramujesz żeby robił! Czy to nie wspaniałe!

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec ! Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości modułu o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

Od teraz w zestawie

-> Znajduje się instrukcja montażu w wersji elektronicznej w  języku polskim wraz z podręcznikiem zaprogramowania robota, który należy pobrać z linku podanego w zestawie.

Zestaw ten  zaczyna się od podstawowych umiejętności, ale na tym nie koniec !

Możesz wykorzystać  na nim rozmaite rozszerzenia. Możesz dodać zdalne sterowanie (np. Podczerwień lub Bluetooth), a nawet dowiedzieć się, jak rozszerzyć możliwości modułu o dodatkowe elementy. Wystarczy zapytać "Co jeszcze mogę tu zrobić?" I możesz znaleźć wiele nowych umiejętności uczenia się bez uruchamiania nowego projektu od podstaw.

To może być to!

Nie myśl o Ramieniu Robota jako pierwszym trudnym  kroku! Pomyśl, że to początek elektronicznej przygody!

Pamiętaj! Co najważniejsze jest to projekt długoterminowy. Nie śpiesz się ze składaniem robota. Przygotowaliśmy dla Ciebie dokładną instrukcję montażu Robota. Przejdź go krok po kroku, a następnie zacznij przygodę z programowaniem.

Produkty powiązane